bumper top

Vrata

HÖRMANN


Sekční vrata LTE 40


Tato vysoce kvalitní jednostěnná vrata doporučujeme použít pro samostatně stojící, nevytápěné garáže, kde není zapotřebí tepelné izolace. Rozhodněte se pro klasické"vroubkování S" nebo zvlášť elegantní motiv "kazeta M".Prosklením vrat docílíte optimálního sladění s architekturou Vašeho domu.

Další přednosti vrat LTE 40:
  • Mnohem tišší chod vrat díky torzním pružinám.
  • Velikosti vrat: Šíře do 5000 mm, výška do 3000 mm 

 

Sekční vrata LHT 40


Tato vysoce kvalitní vrata z masivního dřeva jsou obzvlášť zajímavá pro náročné stavebníky, kteří si zakládají na použití dřeva coby přírodního materiálu a pro ty, kteří kladou velký důraz na harmonizující vzhled (dřevěných) domovních dveří, oken a garážových vrat.

Takové množství exkluzivních motivů naleznete jen u sekčních vrat LTH 40 společnosti Hörmann:
Klasické vroubkování, mimořádně elegantníširoká kazeta, mnoho skutečných dřevěných motivů, ale také motivy s atraktivními aplikacemi z přírodního kamene a zvlášť individuální ztvárnění: "Motiv vrat vytvořený podle Vašeho vlastního návrhu".

 

Vedlejší dveře

Vedlejší dveře jsou velmi praktické, pokud si např. jen chcete ze své garáže vzít zahradnické nářadí nebo jízdní kola, aniž byste zároveň chtěli otvírat celá vrata. Vedlejší dveře Hörmann jsou absolutně vzhledově stejné jako vrata Hörmann. Vlevo zobrazený příklad velmi působivě ukazuje, jak přesně kazety vratového křídla lícují s vedlejšími dveřmi. Designová přednost, kterou Vám společnost Hörmann nabídne také v případě všech ostatních kombinací sekčních vrat a dveří. Vedlejší dveře společnosti Hörmann obdržíte na přání také zasklené a s atraktivními speciálními klikami. Vedlejší dveře z oceli dodáváme v mnoha barvách dle stupnice RAL. Rám křídla dveří a osazovací rám sestávají z hliníkových profilů odolných vůči vlivům počasí (konstrukční hloubka 60 mm) a jsou po obvodu utěsněné. Dvoustěnné výplně jsou vypěněny polyuretanem a podle druhu vrat opatřené buď vzorováním Woodgrain nebo hladkou povrchovou úpravou Silkgrain. U zadních vchodů, u nichž nehraje žádnou roli vzhledová totožnost křídla vrat a vedlejších dveří, Vám doporučujeme bezpečnostní dveře určené pro sklepy KSi 40. Tyto ocelově stálé a robustní bezpečnostní dveře jsou skutečně nutností, pokud je z Vaší garáže přímý vchod do domu a/nebo pokud svou garáž využívate také k uskladnění cenných předmětů, jako jsou drahá jízdní kola nebo nářadí.


 

ALUKON

Rolovací vrata

Rolovací vrata jsou kompaktním výrobkem vhodným především do zateplených garáží. Svým konstrukčním řešením umožňují optimální využití vnitřního prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Vrata se vyrábějí v požadovaném rozměru a montují převážně zevnitř garáže za otvorem. Hliníkové lamely s polyuretanovou výplní se ve většině případů navíjejí do hliníkové skříně umístěné v nadpraží garáže.

 

Rolovací vrata - varianta pro průmyslové použití

Průmyslová varianta rolovacích vrat - je vyrobena z hliníkových lamel ALUKON s krycí výškou 77 mm a tloušťkou 19 mm, vypěněných polyuretanem. Vrata se rolují na ocelovou hřídel v nadpraží za otvorem. Vrata jsou poháněna motorem na 400V nebo 230 V, který je uložen v hřídeli nebo je usazen na speciálních konzolách. Usazení celého systému v ložiskách s tzv. plovoucí hřídelí, šetří vlastní motor a opotřebení lamel třením. Vodící lišty jsou z protlačovaného hliníku a koncová lamela jsou vyrobené z protlačovaného hliníku. Vodící lišty jsou opatřené těsnícím plastem a kartáčky, koncová lamela těsnící gumou. Vrata je možno vybavit koncovými spínači a bezpečnostní kontaktní lištou. Pro zvýšení komfortu je možno použít venkovní klíčový spínač, světelnou závoru, dálkové ovládání atd. Vrata mohou mít i několik prosvětlovacích lamel z protlačovaného hliníku s okénky, které lze zasklít nerozbitným polykarbonátem. Do spodní části vrat je možno umístit provětrávací lamelu. Standardní hliníková lamela s polyuretanovou výplní se ve standardu vyrábí v 9 barvách, extrudované provedení lze lakovat dle RAL stupnice.

Sekční vrata

Sekční garážová nebo průmyslová vrata jsou vyráběna přímo na míru z kvalitních materiálů dovážených ze zemí EU. Vyznačují se především vysokou kvalitou, vysokou pevností a odolností,dlouhou životností a elegancí vzhledu a tepelně-izolačními vlastnostmi. Konstrukce sekčních vrat splňuje nejvyšší požadavky na co nejsnažší, nejpohodlnější a nejbezpečnější používání. Osazují se za stavební otvor z vnitřní strany do zdiva nebo nosné konstrukce pomocí vrutů, hmoždinek nebo kotev. Partnerem spol. Aluservice s.r.o. je v této oblasti spol. TRIDO a HÖRMANN. Sekční vrata se skládají z dvoustěnných (sendvičových) panelů, vyrobených z žárově z pozinkovaného plechu s práškovým nástřikem s výplní, kterou tvoří pěnový polyuretan (40mm). Vodící lišty a kování jdou vyrobeny z žárově pozinkovaných ocelových profilů. Prosklení (průmyslová vrata) je provedeno z izolačního dvojskla. U obou variant lze vrata vybavit vstupními dveřmi.

Kde se nacházíme?

JŠ Komax s.r.o.
Prunéřov čp. 378
432 01 Kadaň (mapa)

Kontaktujte nás

Tel: +420 474 333 820
Email: komax@komax.cz

Naše referenční stavby

img1 img2 img3 img4 img5 img6 img7 img8